WEICON Епоксидно-секундарен лепак 24 ml.

640,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
35 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10000133 Категорија
Опис

Епоксидниот минутен лепак е погоден за градежни и монтажни работи. Може да се користи на многу материјали како метал, пластика, керамика, стакло, камен или дрво.

Scroll To Top
Close
Close
WEICON Епоксидно-секундарен лепак 24 ml.
640,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница