Челично метро

Next product
Скалпер 499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

599,00 ден899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Избриши
36 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R94550008 Категории ,
Опис

Високо квалитетно челично метро

Дополнителни информации
Должина

5 метри, 3 метри

Scroll To Top
Close
Close
Челично метро
599,00 ден899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции