Средства за прицврстување на завртки и вертикални завртки – Weicon AN 302-41

1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
44 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10017873 Категорија
Опис

Ниско вискозно, средно цврсто, лесно за користење

Scroll To Top
Close
Close
Средства за прицврстување на завртки и вертикални завртки – Weicon AN 302-41
1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница