Мултифункционален бонсек

Previous product
Инспекциска светилка 3.500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Гумирана заштита за крило со магнет 1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
31 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3301608 Категорија
Опис
  • Сечилото на пилата и држачот може да се ротираат за 90° 
  • Носачот може да се ротира за 180°
  • Се испорачува со биметал сечило за пила HSS
  • За метал, пластика, дрво итн
  • L=300mm
Scroll To Top
Close
Close
Мултифункционален бонсек
2.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница