Менгеме (фиксно) 125мм

Previous product
Рачвасти клучеви (6-22мм) 8 парчиња 2.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Менгеме (вртливо) 150мм 15.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

13.899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
43 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R93800125 Категорија
Опис
  • Фиксно менгеме 125мм
Scroll To Top
Close
Close