VDE Шпицангла со дупла изолација

Previous product
Комбинирана клешта под агол 1.849,00 ден2.429,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
VDE Моторцангла 2.429,00 ден2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.799,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: VDE 8132-160 Категории ,
Опис

Изолирана шпицангла за работа под висок напон до 1000V

Scroll To Top
Close
Close
VDE Шпицангла со дупла изолација
2.799,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница