VDE цвикцангла

Previous product
VDE Моторцангла 2.429,00 ден2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Инбус сет 1.5-10mm (9 парчиња) 1.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
21 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: VDE 8314-180 H Категории ,
Опис

Цвикцангла за работа под висок напон

Достапна големина: 180мм

Scroll To Top
Close
Close
VDE цвикцангла
2.699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница