VDE Моторцангла

Next product
VDE цвикцангла 2.699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.429,00 ден2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
27 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории ,
Опис
  • Моторцангла за работа под висок напон
  • 160мм
  • 200мм

 

Дополнителни информации
Големина

160 mm, 200 mm

Scroll To Top
Close
Close
VDE Моторцангла
2.429,00 ден2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции