RTV силикон (200Ml)

Next product
Лепило за пластика 500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
21 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0103SS200 Категорија
Опис
Силиконска заптивна маса со одлични карактеристики, која се користи во индустрија како и во автомобилскиот сектор.
Дополнителни информации
боја

сива, црна

Scroll To Top
Close
Close
RTV силикон (200Ml)
999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции