Milwaukee M18ONEFSAG125XPDB-502X – акумулаторска аголна брусилка Ф125мм

Previous product
Milwaukee M18BLHX-502X Акумулаторска SDS-plus дупчалка 35.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Акумулаторски сет Milwaukee M18 CBLPP2B-502C 35.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

35.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
49 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 4933478435 Категорија
Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • Овозможува перформанси со кабел слични на брусилката од 1200 W
 • Следењето и безбедноста на алатките ONE-KEY™ нуди бесплатна мрежа за следење базирана на облак и платформа за управување со залихи за вашите алатки. ONE-KEY™, исто така, располага со функционалност за далечинско заклучување
 • RAPIDSTOP™ за најбрза диск сопирачка за помалку од 2 секунди и најдобра заштита на корисникот
 • Намалена големина на менувачот и помал агол на отворот за батерија за подобар баланс и ергономија во споредба со претходниот модел
 • Безбедносен прекинувач со лопатка што не може да се заклучува со функција за заклучување на линијата за да се спречи автоматско стартување
 • Странична рачка против вибрации за помали вибрации
 • Интегриран систем FIXTEC™ за менување тркала без алатки
 • Дизајн на тенка рачка
 • Отстранлив екран за прашина за да се спречи влезот на остатоци, продолжувајќи го работниот век на моторот
 • Заштитник без клуч од 125 mm за голем капацитет на сечење и брзо прилагодување на штитникот без користење на клуч
 • Флексибилен батериски систем: работи со сите MILWAUKEE® M18™ батерии

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

Scroll To Top
Close
Close
Milwaukee M18ONEFSAG125XPDB-502X – акумулаторска аголна брусилка Ф125мм
35.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница