Механичарски ракавици – Gedore Red R99110015

Previous product
Француски клуч - Gedore 750,00 ден1.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

750,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
49 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R99110015 Категории , Ознака:
Опис
  • Идеални за работа на секакви површини, работните ракавици R99110015 на Gedore нудат максимална удобност и заштита. Со едноделни дланки и дишечки простор меѓу прстите, овие ракавици се совршени за долготрајна употреба. Прилагодливиот зглобен појас спречува лизгање, додека внатрешното обложување обезбедува одлична адхезија на мазни површини. Заштитете чувствителни површини и подобрете ја вашата ефикасност со R99110015 ракавиците.
Scroll To Top
Close
Close
Механичарски ракавици – Gedore Red R99110015
750,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница