Мини работна UV светилка – Gedore R9520001

Previous product
Лепак за спојки - Weicon AN 306-20 1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Француски клуч - Gedore 750,00 ден1.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
45 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R95200111 Категории ,
Опис

Осветлете го вашиот работен простор со врвната Gedore Мини Работна Светилка UV R95200111!

Оваа компактна и моќна UV светилка е идеална за разни професионaлна и домашна употреба.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • 2-во-1: за апликации со бела и УВ светлина УВ светлина, идеална за автомобилска употреба
  • Компактните димензии заштедуваат простор и тежина
  • Два магнети обезбедуваат варијабилни опции за монтирање
  • Практичен клип за прицврстување на ремен, кошула или панталони
Scroll To Top
Close
Close
Мини работна UV светилка – Gedore R9520001
1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница