Француски клуч – Gedore

Next product
Механичарски ракавици - Gedore Red R99110015 750,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

750,00 ден1.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • Изработен според ISO 6787
  • Врв поставен под  15°
  • Со механизам за прилагодување
  • Заштитениот механизам и дополнителното удирачко лице овозможуваат лесни удари без да се наруши функцијата на клучот
  • Вдлабнатината за зафат обезбедува сигурно држење – дури и со мрсни раце
  • Хром ванадиум челик
  • Со отвор за висење
Scroll To Top
Close
Close
Француски клуч – Gedore
750,00 ден1.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции