Colorium чистач за кочници (500ML) – ПРОМОЦИЈА

175,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Категорија
Опис
  • Ги чисти сите видови сопирачки
  • Може да се користи за чистење на цилиндри, пружини и делови за сопирачки во одредени сегменти поради специјално формулирани компоненти за чистење, ја отстранува маснотијата.
  • Елиминира крцкање и квичење на сопирачките
  • Може да се користи до 180°-360°
Scroll To Top
Close
Close
Colorium чистач за кочници (500ML) – ПРОМОЦИЈА
175,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница