Шублер 150×0,05mm DIN 862

2.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
41 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 201021 Категорија
Опис
Изработен според DIN 862.
  • Стандарден дебеломер.
  • Нерѓосувачки челик, стврднат.
  • Читање во mm/inch, врежано со ласер.
  • Читање сатенски хром финиш.
  • Краеви фино изработени и преклопени.
 
Scroll To Top
Close
Close
Шублер 150×0,05mm DIN 862
2.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница