Чистач на DPF филтер кај дизел мотори 400ML – Petec

Previous product
Сет гарнитура 3/8'' (59 парчиња) - Gedore R59003059 9.000,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет од 3 клешти - Gedore (со подарок) 3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

600,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
47 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 72550 Категорија
Опис
✅Чистење без расклоување на DPF филтер
✅Ги зголемува перформансите на моторот, ги намалува издувните гасови
✅ Произведен во Германија!🇩🇪
Scroll To Top
Close
Close
Чистач на DPF филтер кај дизел мотори 400ML – Petec
600,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница