Челична четка со пластична рачка – Gedore Red R93710143

Previous product
Клуч за филтер со каишка - Gedore Red R19351019 1.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Клешта за сечење арматура - Gedore Red R28801030 5.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
32 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R93710143 Категории ,
Опис
  • Со пластична рачка, карбонски влакна
Scroll To Top
Close
Close
Челична четка со пластична рачка – Gedore Red R93710143
299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница