Чекан

Next product
Сет дуршлуси (6 парчиња) 3.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.640,00 ден2.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
44 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории ,
Опис
  • За универзална употреба во работилница, на градилиште, во индустриски сектор или дома
  • Браварски чекан со докажана безбедносна технологија
  • Глава за чекан од стврднат и кален челик и ракав со рачка од стврднат и кален челик ROTBAND-Plus
  • DIN 1041
  • Двојно заоблена, издржлива рачка од хикори, DIN 5111
Дополнителни информации
Тежина

300 грама, 500 грама, 800 грама, 1000 грама

Scroll To Top
Close
Close
Чекан
1.640,00 ден2.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции