Чекан со магнет и челична рачка – Gedore Red R92402024

Next product
Ударен патент 3/4'' - Gedore Red 1.199,00 ден2.259,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.549,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
45 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3300784 Категории , ,
Опис
  • Со магнетен држач за шајки
  •   Магнетен отвор за шајки
  • Цевчеста челична рачка со пластичен врв
  • Ковален тип, црна боја, од специјален челик
  • Заоблени рабови 
Scroll To Top
Close
Close
Чекан со магнет и челична рачка – Gedore Red R92402024
1.549,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница