Универзална клешта (папагалка) 10″

Previous product
Клешта клуч 10'' 4.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
43 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 142-10 TL Категории ,
Опис
  • DIN ISO 8976
  • Прилагодлива клешта
Scroll To Top
Close
Close
Универзална клешта (папагалка) 10″
2.699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница