Ударни патенти за пиштол ( 17 19 21 mm ) – Gedore Red

Previous product
Прилагодлив клуч - Gedore Red 940,00 ден1.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет гарнитура 3/8'' (59 парчиња) - Gedore R59003059 9.000,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.000,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Достапно само по нарачка
22 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R63043003 Категории , Ознака:
Опис
  • Специјално за монтирање/демонтирање на тркала на возилото
  • Гумирани патенти за работа на алуминиумски бандажи без да се оштети
  • Кодирањето во боја го олеснува идентификувањето на точната големина на клучот
  • Изработени според DIN 3121 – G 12.5, ISO 1174
  • Дизајн според DIN 3129, ISO 2725-2
  • Површина фосфатена
  • Хром-молибден челик
  • Во цврсто пластично куќиште
Scroll To Top
Close
Close
Ударни патенти за пиштол ( 17 19 21 mm ) – Gedore Red
3.000,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница