Ударен патент 3/4” – Gedore Red

1.199,00 ден2.259,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
34 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории ,
Опис
  • Наменети за машинско работење односно пиштол и слично, фиксирање со сигурносен прстен
  • Фосфатирана површина
  • Дизајн според DIN 3129, ISO 2725-2, DIN 3121 – H 20, ISO 1174
  • Хром-молибден челик
Дополнителни информации
Големина

19, 22, 23, 24, 28, 30, 41

Scroll To Top
Close
Close
Ударен патент 3/4” – Gedore Red
1.199,00 ден2.259,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции