Ударен батериски одвртувач 1/2” – Ronix 8907K

Next product
Сет GEDORE® машински битови 3.099,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
40 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 8907K Категорија
Опис

Овој ударен батериски одвртувач е одличен за затегнување и олабавување на завртките, за навртките и ‘рѓосаните сврзувачки елементи и навртки од возила како камиони. Затоа тие се суштински алатки во кутиите со алати на сите столари, механичари, итн. Тие обезбедуваат висок излез на вртежен момент и обезбедуваат многу висок ротациски вртежен момент со кој обичните дупчалки не можат да се совладаат, а исто така може да се користат секаде каде што е потребна дополнителна моќност .

Високоефикасен, брз ударен клуч од 1/2“ кој може да испорача вртежен момент од 350 Nm за високи перформанси.

Неговиот мотор со голема моќност, без четкички и водоотпорен е совршен за сите тешки задачи и проекти сам.

 

  • Модел: 8907
  • Напон на батеријата: 20V
  • Број на вртежи: 0-1800, 0-2500, 0-3300
  • Макс вртежен момент: 350 NM
  • Тежина: 1,12 кг
  • Батерии и Полнач не се вклучен
Scroll To Top
Close
Close
Ударен батериски одвртувач 1/2” – Ronix 8907K
3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница