Тестер на течност за сопирачките

Next product
Рефрактометар 2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
33 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Категорија
Опис

Практичен и едноставен тестер кој ви овозможува сами да ја следите состојбата на маслото за сопирање во автомобилот.

Scroll To Top
Close
Close
Тестер на течност за сопирачките
650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница