Телескопска крцкалка 1/2” – Gedore Red

Previous product
Крцкалка 3/8” – Gedore Red 2.799,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

4.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
28 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R60010027 Категории ,
Опис
  •  2-компонента-рачка за лесно пренесување на сила 2-компонента-рачка за пренос на сила погодна за рацете
  • 460-600мм издолжување
  • Мат хромирана површина
  • Изработена според DIN 3120 – C 6.3, ISO 1174
  • Хром ванадиум челик
Scroll To Top
Close
Close
Телескопска крцкалка 1/2” – Gedore Red
4.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница