Телескопска крцкалка 1/2” – Gedore Red

4.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
43 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R60110009 Категории ,
Опис
  •  2-компонента-рачка за лесно пренесување на сила 2-компонента-рачка за пренос на сила погодна за рацете
  • Вртлива глава во 5 позиции
  • Издолжување 430-580 мм
  • Мат хромирана површина
  •   Изработена според DIN 3120 – C 6.3, ISO 1174
  • Хром ванадиум челик
Scroll To Top
Close
Close
Телескопска крцкалка 1/2” – Gedore Red
4.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница