Супер брз лепак 30 гр. Weicon VA 20 Pen-System

Previous product
Ударен патент 3/4'' - Gedore Red 1.199,00 ден2.259,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

785,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
26 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10016618 Категорија
Опис

Погоден е за лепење на гума и пластика како и за прецизно лепење на метал и пластика. Се користи во многу индустрии.

Scroll To Top
Close
Close
Супер брз лепак 30 гр. Weicon VA 20 Pen-System
785,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница