Средство за прицврстување на завртки и вертикални завртки – Weicon AN 302-42

1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
29 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10017874 Категорија
Опис

Средно вискозно, средно цврсто, лесно за користење

Scroll To Top
Close
Close
Средство за прицврстување на завртки и вертикални завртки – Weicon AN 302-42
1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница