Средство за прицврстување на завртки AN 302-43

1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
20 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10017876 Категорија
Опис
  • Високо вискозно, средно цврсто, лесно за користење
  • Има намена во сите области и индустрии
Scroll To Top
Close
Close
Средство за прицврстување на завртки AN 302-43
1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница