Средства за прицврстување на завртки и вертикални завртки – Weicon AN 302-40

1.990,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
31 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10019923 Категорија
Опис

Средно вискозно, средно цврсто, лесно за користење

Scroll To Top
Close
Close
Средства за прицврстување на завртки и вертикални завртки – Weicon AN 302-40
1.990,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница