Силикон спреј (400ML)

Previous product
Телескопски одвртувач со битови (13 во 1) 1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Контакт за спреј (мрсен) 200ML 400,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
31 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0101SS400 Категорија
Опис
Подмачкува, штити, чисти, го намалува триењето, го отстранува статичкиот електрицитет и спречува корозија, ‘рѓа и замрзнување.
Помага да се отстрани влагата од металните површини и електричните прекинувачи. Обезбедува сјајна завршница на пластика и гумени површини.
Полиња на примена:Гумени приклучоци, канали за ладење, кокпити за возила, лизгачи на седиштата и тавански тркалца, механизми за електрично палење итн.
Scroll To Top
Close
Close
Силикон спреј (400ML)
250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница