Сет GEDORE® машински битови

3.099,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
21 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис

Високо квалитетни машински битови (појачани)

5 магнетни битови на 1/4″
Големини: 7,8,10,12,13 и 3/8″

Scroll To Top
Close
Close
Сет GEDORE® машински битови
3.099,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница