Сет 3 клешти (моторцангла, папагалка, цвикцангла)

Next product
Момент клуч 12.550,00 ден14.850,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

5.490,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
38 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3012859 Категории , ,
Опис

Сет од 3 клешти од Gedore

  • Моторцангла 8250-200 JC (200мм)
  • Папагалка 142 10 TL (250мм)
  • Цвикцангла 8314-180 JC  (180мм)

Спакувани во картонска кутија

Scroll To Top
Close
Close
Сет 3 клешти (моторцангла, папагалка, цвикцангла)
5.490,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница