Сет торзиони битови со одвртувач (43 парчиња) – Gedore Red

Previous product
Сет од 3 клешти - Gedore (со подарок) 3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Крцкалка 1/4'' - Gedore Red 2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

4.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R33003043 Категории , ,
Опис
  • Сет торзиони битови со одвртувач и 43 парчиња
  • Флексибилен одвртувач со функција на крцкало
  • Појачани торзиони битови (црни)
  • Во пластична кутија

 

  • Торкс, PH, PZ, продолжетоци, магнетен држач за битови…
Scroll To Top
Close
Close
Сет торзиони битови со одвртувач (43 парчиња) – Gedore Red
4.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница