Сет рачваст окаст со крцкало (8-19mm) – Gedore Red

Previous product
Абразивна паста за миење раце (1кг) 290,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет рачвасти клучеви - Gedore Red 1.900,00 ден3.300,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

5.200,00 ден11.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Избриши
35 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:
Опис
  • Врз основа на DIN 3113, ISO 3318
  • Mеханизам со 72 заби
  • Агол на крцкање 5°
  • Под агол од 15°
  • Површина мат сатенска хромирана
  • Хром ванадиум челик
  • Во кутија
Дополнителни информации
Број на парчиња

5 парчиња ( 8 10 13 17 19 mm ), 12 парчиња ( 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 mm )

Scroll To Top
Close
Close
Сет рачваст окаст со крцкало (8-19mm) – Gedore Red
5.200,00 ден11.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции