Сет рачвасти клучеви – Gedore Red

Previous product
Сет рачваст окаст со крцкало (8-19mm) - Gedore Red 5.200,00 ден11.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Прилагодлив клуч - Gedore Red 940,00 ден1.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.900,00 ден3.300,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Избриши
47 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории , ,
Опис
  • Изработени според DIN 895, ISO 3318, ISO 1085
  • Под агол од 15°
  • Хром ванадиум челик
  • Површина мат сатенска хромирана
  • Во кутија
Дополнителни информации
Големина

6 парчиња ( 6×7 8×9 10×11 12×13 14×15 16×17 mm ), 12 парчиња ( 6×7 8×9 10×11 12×13 14×15 16×17 18×19 20×22
21×23 24×26 25×28 27×32 mm )

Scroll To Top
Close
Close
Сет рачвасти клучеви – Gedore Red
1.900,00 ден3.300,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции