Сет патенти 1/2” (XZN) 26 парчиња – Gedore Red R68003026

Previous product
Ласерско метро – Ronix RH-9353 (100метри) 2.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Паметен видео ендоскоп - 5 метри 699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

7.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
41 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3301574 Категории ,
Опис
  • Произведени според DIN 3120 – C 12.5, ISO 1174
  • Патенти 1/2″, XZN
  • Хром-ванадиум челик, мат сатен хромиран
  • За рачна работа со завртки
  • Пластично куќиште во црвен дизајн GEDORE
  • Метални шарки/брава
Scroll To Top
Close
Close
Гарнитура патенти XZN
Сет патенти 1/2” (XZN) 26 парчиња – Gedore Red R68003026
7.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница