Сет патенти 1/2” (Torx) 32 парчиња – Gedore Red R68003032

7.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
31 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3301577 Категории ,
Опис
  • Произведени според DIN 3120 – C 12.5, ISO 1174
  • Патенти 1/2″, Torx
  • Хром-ванадиум челик, мат сатен хромиран
  • За рачна работа со завртки
  • Пластично куќиште во црвен дизајн GEDORE
  • Метални шарки/брава
Scroll To Top
Close
Close
Сет патенти 1/2” (Torx) 32 парчиња – Gedore Red R68003032
7.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница