Сет од 3 клешти – Gedore (со подарок)

3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
49 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 6703910 Категории , ,
Опис

Сет од 3 клешти – Gedore!

  • Моторцангла 180мм
  • Цвикцангла 160мм
  • Папагалка 142-10”

Со подарок џебно ноже или батериска светилка, одбери по твој избор!!

 

 

You may also like…

Scroll To Top
Close
Close
Сет од 3 клешти – Gedore (со подарок)
3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница