Сет од 3 клешти (шпицангла, моторцангла, цвикцангла)

Previous product
Момент клуч 1/2'' (40-200Nm) 16.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
W 44 T®-Fluid 379,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
27 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R28002003 Категории ,
Опис
  • Сет од 3 клешти (шпицангла, моторцангла, цвикцангла)
  • Chrome-vanadium steel
  • Индукциски појачани
  • Дво компонентна рачка за безбедно работење и против лизгање
Scroll To Top
Close
Close