Сет одвртувачи – 6 парчиња

Previous product
Мини пренослива светилка 899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет одвртувачи со ударна капа 2.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
41 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории ,
Опис

Достапни во два сетови:

Сет 1:

  1. Прави: 3, 5.5, 6,5 мм | Крстач: PH 0, 1, 2

Сет 2:

2. Торкс: T10 T15 T20 T25 T30 T40

 

 

Дополнителни информации
Вид

Торкс сет, Прави и крстачи сет

Scroll To Top
Close
Close
Сет одвртувачи – 6 парчиња
1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции