Сет одвртувачи (6 парчиња)

Next product
Клешта за сечење жица 3.399,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 2150-2160 PH-06 Категории , ,
Опис
  • Сет одвртувачи (обични)
  • 6 парчиња
  • 3K одвртувач прав – 2150 SW 4 5.5 6.5 8mm
  • 3K одвртувач крстач No. 2160 PH 1 2
  • 3К – високо квалитетна рачка составена од три елементи кои не се јадат и не дозволуваат лизгање.
  • Произведено во Словенија
  • 2 години гаранција
Scroll To Top
Close
Close
Сет одвртувачи (6 парчиња)
1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница