Сет имбуси торкс Т10-50 (9 парчиња)

Previous product
Инбус сет 1.5-10mm (9 парчиња) 1.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Чекан 1.640,00 ден2.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
36 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50
Scroll To Top
Close
Close
Сет имбуси торкс Т10-50 (9 парчиња)
1.899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница