Сет избивачи и секачи

2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
22 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • Хром-ванадиум челик
  • Ударни глави индуктивно калени
  • Произведени во Германија
Scroll To Top
Close
Close
Сет избивачи и секачи
2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница