Сет дуршлуси (6 парчиња)

Previous product
Чекан 1.640,00 ден2.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет избивачи и секачи 2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
29 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • Хром-ванадиум челик
  • Ударни глави индуктивно калени
  • Произведени во Германија
Scroll To Top
Close
Close
Сет дуршлуси (6 парчиња)
3.250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница