Сервисна торбичка за велосипед (13 парчиња)

Previous product
Гарнитура Gedore Red 1/4''+1/2” 232 парчиња 15.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Рачвасти клучеви (6-22мм) 8 парчиња 2.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
40 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R21702013 Категории , ,
Опис
  • Ергономско ракување со крцкалка и адаптер за битови
  • Избор на битови и приклучоци прилагодени на завртките и навртките на велосипедот
  • Кога просторот е тесен: крцкалката може да се користи со и без адаптер за битови
  • Торба за стегање на седлото и столбот на седиштето
  • Нема вознемирувачки звуци при возење благодарение на пластичниот патент
Scroll To Top
Close
Close
Сервисна торбичка за велосипед (13 парчиња)
3.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница