Рефрактометар

Previous product
Тестер на течност за сопирачките 650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
44 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 653211 Категорија
Опис
  • За антифриз
  • За течност во акумулатори
  • За течност за стакла
Scroll To Top
Close
Close
Рефрактометар
2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница