Рефлектор

2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
23 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3301761 Категории ,
Опис
  • Компактен, пренослив рефлектор
  • Идеален за работа на места без напојување 
  • Отпорен на удари и прскање гумирана граница › 180° ротирачки држач
  • Основата е погодна и за закачување или како рачка за носење
  • Лесна насока на светлината
  • Функција на Power Bank за полнење  уреди
  • 1.400 лумени, до 6 часа батерија
Scroll To Top
Close
Close