Рачвасти клучеви (6-22мм) 8 парчиња

Next product
Менгеме (фиксно) 125мм 13.899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
28 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • 6×7 8×9 10×11 12×13 14×15 16×17 18×19 20×22 mm
  • Во торбичка
Scroll To Top
Close
Close