Ранец за алат (празен) SOFT – Gedore WT 1056 12

Нема на залиха
22 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • Мек ранец, исклучително лесен, а сепак силен
  • Изработен од полиестерска ткаенина отпорна на кинење
  • Силен и водoотпорен
  • Практично и ергономско уредување на внатрешните и надворешните џебови
  • Идеален за транспорт и складирање на алати, додатоци и документи
  • Силни патенти
  • Поместени прилагодливи ремени за рамо и дополнителна практична рачка на горниот дел
Scroll To Top
Close
Close